Osazenstvo

  • Trenéři

    Bárová Veronika III. třída
    Brandová Tereza III. třída
    Beránková Eliška III. třída
    Boudová Tereza III. třída
    Jonáková Veronika III. třída
    Jech Matěj instruktor
    Kališová Kristýna instruktor
    Kalvas Tadeáš instruktor
    Šípek Jan II. třída
    Šípková Hana I. třída

  • Aktivní střelci

    Hádek Lukášmuž

    Bárová Veronika žena
    Bárta Adam junior
    Bárta David muž
    Bárta Miloš muž
    Bartička Matěj kadet
    Beneš Michael žák do 10 let
    Beránková Eliška žena
    Bláhovcová Barbora st. žákyně
    Bohuslav Ondřej st. žák
    Bochnovič Theodor junior
    Boťa Ondřej st. žák
    Boudová Tereza žena
    Bouřil Daniel ml. žák
    Bouřilová Silvie žena
    Brandová Tereza žena
    Branžovská Hana seniorka
    Branžovský Ondřej junior
    Brichta Kryštof st. žák
    Brož Josef muž
    Březina Daniel muž
    Budecius Radek muž
    Buchtová Kateřina kadetka
    Buňata Jiří muž
    Cimická Jana žena
    Cipra Jakub kadet
    Čechurová Markéta kadetka
    Čtverák Tomáš st. žák
    Dimov Patrik kadet
    Divíšek Jan muž
    Džuganová Alena ml. žákyně
    Ebermann Erik muž
    Ebrl David junior
    Eisenreichová Michaela juniorka
    Faltus Nikola ml. žák
    Filípek Tomáš muž
    Fliegelová Alena žákyně do 10 let
    Frank Michal muž
    Fritsch Lukáš ml. žák
    Gabriel Simon ml. žák
    Havlíček Matěj junior
    Hellmayer Marek muž
    Herdová Kateřina st. žákyně
    Holický Petr junior
    Honzík Václav junior
    Chrástek Petr muž
    Janout Marek muž
    Jaroš Tomáš muž
    Jech Matěj junior
    Jež Pavel muž
    Ježek Johan st. žák
    Jíša Vladislav muž
    Jonáková Veronika žena
    Kadera Martin muž
    Kadičová Lenka juniorka
    Kališová Kristýna juniorka
    Kalvas Dominik junior
    Kalvas Tadeáš muž
    Kestler Václav muž
    Kestlerová Klára st. žákyně
    Klimtová Barbora ml. žákyně
    Komora Ondřej junior
    Krátká Kateřina st. žákyně
    Krmášek Ondřej muž
    Kronďák Martin muž
    Kronďáková Lucie žena
    Kuška David junior
    Lapšanská Eliška kadetka
    Lebowski Veronika žena
    Lešetický Josef junior
    Lexová Kateřina ml. žákně
    Lontscharová Marie kadetka
    Louvarová Andrea ml. žákyně
    Lukas Martin muž
    Lukáš Dominik st. žák
    Machatý Daniel muž
    Merhout Viktor muž
    Michalová Tereza kadetka
    Moravec Matěj ml. žák
    Mrázková Kateřina juniorka
    Navrátilová Nela st. žákyně
    Nechutná Klára žena
    Noháč Petr junior
    Ondič Ondřej muž
    Opavová Viktorie kadetka
    Pašek Ondřej st. žák
    Pokorný Martin muž
    Pokorný Martin muž
    Procházková Petra žena
    Ráž Maxmilián st. žák
    Reichl Robert st. senior
    Rosenthalerová Lucie juniorka
    Sedláček muž
    Schlachtová Klaudia žena
    Schneider Filip st. žák
    Schořová Jana juniorka
    Skácelová Jaroslava seniorka
    Slovák Jaroslav kadet
    Sommer Miroslav senior
    Soukupová Barbora juniorka
    Stehlík Petr ml. žák
    Stiegler Jan st. žák
    Sýkora Patrik kadet
    Sýkora Štěpán ml. žák
    Sýkorová Ema st. žákyně
    Šatra Jan muž
    Šimurda Marek kadet
    Šindlerová Hana kadetka
    Šípek Ondřej kadet
    Šourová Petra žena
    Špačková Tereza kadetka
    Špalková Kateřina juniorka
    Šperlová Denisa kadetka
    Šťástková Julie žákyně do 10 let
    Štulík Jiří muž
    Šůsek Josef muž
    Šustr Milan muž
    Švejdová Eliška juniorka
    Tolar Vojtěch junior
    Továrnická Monika ml. žákyně
    Vacík David junior
    Valentini Viktor junior
    Vaníčková Kristýna kadetka
    Vaverka Tobiáš kadet
    Velíšek Karel muž
    Vlachovský Jan junior
    Vlková Kateřina žena
    Vodáková Anna kadetka
    Vodrážka Jaroslav kadet
    Vojtová Martina kadetka
    Vožech Jan muž
    Werfl Jakub kadet
    Wintr Filip kadet
    Wintrová Lucie juniorka
    Zahrádka Pavel muž
    Zajackowski Roman senior
    Zalabák Josef kadet
    Zídek Milan muž (SPA)

  • Rozhodčí

    Bc. Šipek Jan 1. třída
    Reichl Robert, st. 1. třída
    Kalvas Tadeáš 2. třída
    Štefková Milada 2. třída
    Šustr Milan 2. třída
    Vožech Jan 2. třída
    Jonáková Veronika 3. třída
    Matoušek Stanislav 3. třída

  • Výbor

    Ing. Holický Jiří předseda
    Matoušek Stanislav místopředseda
    Ing. Branžovská Hana hospodářka
    Bc. Šípek Jan šéftrenér
    Bc. Šípková Hana člen výboru